Книга » Кетрін Стокетт — Прислуга
naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
169 170

1960-і роки, штат Міссісіпі, США. Ейбілін все своє життя пропрацювала служницею у білих людей, виростила сімнадцять їхніх дітей, але втратила свого єдиного сина. Мінні — невгамовна й нестримна жінка, з якою не варто сперечатися. Через свій непростий характер вона змушена часто змінювати господарів, але роботу таки може знайти: її торти і пироги незрівнянні. Скітер, була дівчина, після закінчення університету повертається у рідний Джексон. Вона мріє про письменницьку кар'єру і хоче розповісти світові про те, що коїться тут, на Півдні Америки.

Ці жінки — дуже різні. Але їх об’єднує загострене відчуття справедливості та непереборне прагнення до змін у своєму житті. Вони разом пишуть свою таємну книгу про нелегку долю та устав тогочасного життя і не знають, чи вдасться їй колись побачити світ…

Рік видання
2009
Рік видання українською мовою
2017
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Перекладач
Надія Хаєцька
Кількість сторінок
496
Палітурка
Тверда
ISBN
978-617-12-3381-2
naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
На жаль, у нас лише форум для обговорення книг, а не продажу. Придбати книжку можете на книжкових сайтах, які можете знайти за посиланням.

Люба

Люба

New member
Дякую!
Однак на укр. мові ніде немає((

naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
Дякую!
Однак на укр. мові ніде немає((
А й справді, її немає у наяності. Хіба робити попереднє замовлення на grenka чи bookopt. Також є вже читана на olx, якщо вам не принципово мати новенький екземпляр книги з запаморочливим запахом сторінок ????

Люба

Люба

New member
???? Ви дуже дотепні!
Це має бути подарунок для сестри на дн. На цих сайтах сказали, що видавництва до серпня у відпусці і її ніде немає українською ????

naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
???? Ви дуже дотепні!
Це має бути подарунок для сестри на дн. На цих сайтах сказали, що видавництва до серпня у відпусці і її ніде немає українською ????
Он як ????.
Гадаю, її таки знайти можна, проте не в інтернеті, а офлайн-книгарнях) Треба подивитися в Івано-Франківську, можливо, і знайдеться ????

Люба

Люба

New member
Я зі Львова - тут немає(
Ви з Франківська?))

naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
Я зі Львова - тут немає(
Ви з Франківська?))
Неподалік Франківська живу))
Вам на коли потрібно книгу? Я найближчим часом у самому ІФ буду аж у наступну середу, тоді і зможу глянути наявність у книгарнях :)

Люба

Люба

New member
на 22 липня
Була б дуже вдячна :)Львівські солодощі куштували?

naz95naz

naz95naz

Адміністратор
Команда форуму
@Люба , на жаль, у книгарнях Івано-Франківська кажуть, що тираж давно закінчився і навіть у видавництві вже немає

Угорі